Meybiy Kids

Yılların vermiş olduğu deneyimi ürünlerimizin kalitesine bakarak anlayabilirsiniz. Kız çocuk erkek çocuk gurubunda kaliteli ürünleri sizlere sunmak için çalışıyoruz.

Toptan çocuk giyimi imalatı ve toptan satışı. Zeytinburnu Toptan Çocuk Giyim. İstanbul Çocuk Giyim

MEYBİY KİDS

Misyonumuz

Ekibimize ve yaptığımız işe önem vererek titizlikle üretimlerimize devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Müşterilerimize beklentilerini aşan, kaliteli ürünleri, hizmetle birlikte en ekonomik şekilde, uzun vade de Firma olarak kalite sunmak ve kuruluşun sektörde yerini güçlendirmektir.

Müşteriler Neden Bizi Tercih Ediyor ?

Kaliteli Ürünler

Çocuk giyim ürünlerimizi son derece kaliteli bir iplikten üretiyorux

Kendi Üretimimiz

Kendi ürettiğimiz iplik ve boyalarımızla giyim ürünlerimiz tamamen kendi üretimimizdir

Uygun Fiyatlar

Kur ve maliyeti öne alarak sizleri mahçup etmiycek bir şekilde fiyatlarımızı belirliyoruz.

Toptan Çocuk Giyim En Kaliteli ve En Ucuz Ürünler İçin Meybiy Kids

Meybiy kids toptan çocuk giyimde sektörün en önde gelen firmalarından biri. Çocuk giyim ürünlerinde modaya yön vererek en kaliteli ürünleri üretmek için var olan bir firmadır.Kız, erkek ve bebek giyimi çocukların renkli dünyalarını yansıtan en güzel kıyafetlere en iyi fiyatlara ulaşabilirsiniz. 0 yaş 14 yaş aralığındaki çocuklar için üretiğimiz çocuk kıyafetleri en uygun fiyatlarla firmamızda. Kaliteli ve şık tasarımlı çocuk giysi ürünleri ve birbirinden özel çocuk giyim ürünlerini bir çok renk ve kumaş türünde üretiyoruz. Kız çocuk giyim ve erkek çocuk giyim kategorilerinde de en iyi ürünleri üretip sizlerle buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sizlerde rakipsiz fiyatlarla en kaliteli çocuk ürünlerine sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilir veya mağzamıza gelebilirsiniz.

Zeytinburnu Toptan Çocuk Kıyafetleri

Çocuk giyim ürünlerinde eşofmanlar, pijamalar, sweatshirt üst giyim alt ve üst dış giyim ürünleri sizler için bir üretiyoruz. Firmamız İstanbul Zeytinburnu’nda bulunan mağazamız çocuk giyiminde uzun yolların tecrübesi ile kaliteli ürünler üreten nadide firmalar arasında yer almaktadır. Ürettiğimiz her ürünün perakende satışlarında hızlı satılması ve tercih edilme geri dönüşlerinin verdiği mutluluğu yaşamaktayız.

Hızlı Menü
×